ТзОВ “Волинь-БудЖитло” надає весь спектр послуг по проектуванню нових, реконструкції і капітальному ремонту існуючих будівель різної складності та призначення (житлові будинки, громадські та виробничі будівлі, склади та ін.) та послуги по авторському дизайну. Зокрема, нашою основною спеціалізацією являється проектування екологічних, енергоефективних, економічних будівель з елементами етнічності (по бажанню замовника).

Наш колектив складається як з досвідчених висококласних професіоналів так і з молодих, амбітних та перспективних працівників: архітекторів, конструкторів, інженерів різних спеціальностей. Співробітники нашої компанії готові до вирішення найскладніших творчих і інженерних задач в будь-якому напрямку проектної діяльності.

Ми здійснюємо супровід об’єктів, проводячи необхідні погодження в усіх державних службах, захищаємо проектні рішення на містобудівній раді та в експертизі. В процесі будівництва проводимо авторський нагляд до повної здачі об’єкту в експлуатацію.

Весь процес проектування ми поділяємо на декілька послідовних етапів:

  • Передпроектний етап — він включає в себе попередній збір інформації, формування цілей, завдань і вимог, яким має служити і відповідати будівля. На цьому етапі відбувається активна взаємодія і обмін інформацією між замовником і виконавцем. Ми приділяємо особливу увагу даному етапу, оскільки прагнемо запропонувати Вам саме той варіант проекту, який буде максимально точно відповідати Вашим очікуванням і побажанням.
  • Етап створення архітектурних ескізів — на даному етапі всі попередньо обумовлені рішення та побажання знаходянь своє реальне відображення в ескізних кресленнях та 3D вимірних зображеннях. І тільки після обов’язкового погодження з замовником усіх ескізів, можна переходити до наступного етапу проектування.
  • Етап виконання прокету — завершальний та найбільший за обсягом. Саме на цьому етапі формується вся проектна документація.

ТзОВ “Волинь-БудЖитло” виготовляє наступні розділи проектної документації:

  • генеральний план (ГП);
  • архітектурно-будівельні рішення (АБ);
  • опалення і вентиляція (ОВ);
  • водопостачання і каналізація (ВК);
  • електричні мережі (ЕМ);
  • проект організації будівництва (ПОБ);
  • паспорт опорядження фасадів.

При необхідності виконуємо будь-який з вказаних розділів окремо.

Наші проекти якісно відрізняються своєю індивідуальністю і неповторністю, де  Ваші найсміливіші мрії знаходять відображення в наших роботах.

Довірте нам втілення своїх ідей, і Ви будете задоволені кінцевим результатом —  унікальним архітектурним проектом, отриманим Вами в обумовлений термін.