ТзОВ “Волинь-БудЖитло” надає весь спектр будівельних послуг. Зокрема, нашою основною спеціалізацією являється екологічне, енергоефективне, економічне будівництво з елементами етнічності (по бажанню замовника).

Наша компанія займається будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом та переплануванням житлових будинків та громадських і виробничих будівель і споруд.

Будь-яка з наших бригад — професійна команда на чолі з кваліфікованими виконробами.

ТзОВ “Волинь-БудЖитло” реалізує як найсучасніші технології будівництва («канадські» каркасні будинки) так і їх вдале поєднання з найдавнішими технологіями, що пройшли випробування часом (саманні будинки). Ми забезпечуємо весь комплекс проектувальних, погоджувальних та будівельних робіт від створення ескізного проекту до здачі об’єкта в експлуатацію. При будівництві ми повністю забезпечуємо об’єкт будівельними матеріалами від кращих постачальників.

Будівництво індивідуальних житлових будинків

Власний будинок — мрія багатьох успішних людей. Наша компанія готова реалізувати проект на будівництво будинку будь-якої складності і будь-якого типу. Ми виконаємо весь комплекс робіт з будівництва та введення будинку в експлуатацію. При цьому не має значення його стиль та бажаний матеріал (будь то з дерева, бетону, цегли), наші бригади виконають всі роботи  якісно та своєчасно. Крім того, ми готові запропонувати освоєні нами технології будівництва, які передбачають використання виключно екологічних будівельних матеріалів, дозволяють підвищити енергоефективність будинку та зекономити кошти замовника.

Будівництво під ключ

При будівництві житлового будинку, недостатньо просто залити фундамент, звести коробку та вставити вікна і двері. Звичайно, його ще потрібно  укомплектувати всім необхідним для проживання .

Будівництво під ключ – це саме те, що вирішує всі проблеми замовника. Наша компанія може реалізувати будь-які побажання клієнта, виконати всі роботи по зведенню, зовнішній і внутрішній обробці будинку, виконати всі необхідні ремонтні роботи та запропонувати власні дизайнерські рішення інтер’єру та екстер’єру. При цьому ми гарантуємо якісне виконання всіх необхідних робіт, щоб після їх завершення Ви могли одразу заселитися в будинок Вашої мрії.

Будівництво громадських та виробничих будівель

Хочете започаткувати власну справу  чи отримувати прибуток з оренди власних квадратних метрів? Наша компанія допоможе реалізувати будь-які Ваші бізнес- ідеї. Ми не просто побудуємо Вам об’єкт нерухомості, ми допоможемо побудувати Вам бізнес.

При потребі, ми надамо Вам усі необхідні консультації з приводу розпланування приміщень будівлі, щоб забезпечити її якісну функціональність чи правильну послідовність технологічних процесів.

Реконструкція та капітальний ремонт

Будь-яка будівля житлового, громадського чи виробничого призначення рано чи пізно зношується від терміну служби або інтенсивності експлуатації. Іноді необхідно провести реконструкцію або капітальний ремонт будівлі, щоб відновити її функціональність, опорядити фасад чи змінити інтер’єр.

Наша компанія проведе реконструкції чи капітальний ремонт приватних будинків, окремих квартир, офісних, торгових та виробничих приміщень.

Крім того, ми завжди готові втілити в життя авторські ідеї наших дизайнерів, що надасть оригінальності як окремим приміщенням, так і будівлі вцілому.