«Волинь-Буджитло» — будівельна  компанія, яка заснована в 2014 році. Головна мета створення нашої компанії реалізується в декількох напрямках:

Проектування та будівництво якісних житлових будинків, громадських та виробничих будівель і споруд.

Вироблення якісно нового підходу до співпраці із  замовником: зручність  та справедливість.

Будівництво по системі «4Е» — Екологія, Економія, Енергозбереження та Етнічність .

Найпершим ключовим пунктом ми поставили якість надання будівельних послуг.  Даний пункт ми реалізовуємо завдяки:

  • постійному вдосконаленню організації будівництва;
  • вмілим керівництвом, професійним персоналом та кваліфікованими спеціалістами-будівельниками;
  • підбором постачальників будівельних матеріалів та постійним поточним контролем їх якості;
  • внутрішньою етикою компанії та здоровим емоційним  кліматом в колективі.

Велику увагу ми приділяємо скороченню термінів та вдосконаленню технології будівництва. Для цього створено дослідницько-проектний відділ, який займається дослідженнями в сфері будівельних технологій, будівельних матеріалів та народних традицій у будівництві.

Другим ключовим пунктом, який реалізується нашою компанією, є  якісно новий підхід до взаємовідносин між замовником та виконавцем робіт. Наше «нове» відношення до клієнта реалізовується справедливою оцінкою вартості будівельних робіт та досконалою організацією будівельних процесів. Для вдосконалення якості проектно-будівельних робіт у нас працює  внутрішній технічний нагляд, який приймає виконані будівельні  роботи у виконавця робіт, перевіряє якість даних робіт та передає їх замовнику.  Тобто він завжди стоїть на сторожі інтересів нашого клієнта.

Будівництво по системі «4Е» є третім ключовим пунктом нашої компанії. Він реалізується в дослідженні, проектуванні та будівництві екологічних, економічних, енергоощадних та етнічно виразних будинків.  Кожне «Е» це ціле поле для досліджень, на основі яких  приймаються  проектні  рішення, які потім реалізуються на будівельному майданчику.  Серед таких будинків  ми виділяємо глинобитні  або саманні будинки, та каркасні будинки по «канадській» технології. Саме в дослідженні цих двох типів будинків ми найбільше працюємо та радимо для реалізації нашим клієнтам. А щоб будівництво відбувалось за усією обрядовістю, яка дійшла до нас із глибини віків, ми досліджуємо та використовуємо знання обрядово-символьного характеру, які підкреслюють нашу етнічну виразність. Бо в кожній хаті, має бути той дух неповторного українського етносу, який створить незабутню атмосферу в будинку,  що побудований для Вас нашою компанією.