Система “” — це основний напрямок діяльності нашої компанії. Ця система виникла як наслідок вивчення будівельного ринку більшості провідних країн світу, в яких все більшою популярністю користується будівництво з місцевих природних матеріалів. І об’єднавши ці результати з особливостями місцевого клімату та національними традиціями, ми отримали наші “” — екологічність, енергоефективність, економічність, етнічність.

Перше “Е” — Екологічність — забезпечення мінімального рівня шкідливого впливу на здоров’я людини та навколишнє середовище. Тому при будівництві ми використовуємо лише природні матеріали.

Друге “Е” — Енергоефективність — будинок повинен швидко прогріватися взимку та охолоджуватися влітку, і при цьому тривалий час зберігати необхідну температуру повітря. Це дозволить Вам значно економити на енергоносіях (взимку на опаленні а влітку на кондиціонуванні).

Третє “Е” — Економічність — технології будівництва, які ми використовуємо, дозволяють здешевити сам процес зведення будинку. Як результат, Ви отримуєте якісне, сучасне житло при порівняно невеликих витратах.

Четверте “Е” — Етнічність — ми досліджуємо та використовуємо знання обрядово-символьного характеру, які підкреслюють нашу етнічну виразність. Бо в кожній хаті, має бути той дух неповторного українського етносу, який створить незабутню атмосферу в будинку, що побудований для Вас нашою компанією.